Bölümlerimiz

BİYOKİMYA

Laboratuvar verileri, hasta tedavisinin başarısında büyük önem arz etmektedir. Özel Odak Hastanesi, laboratuvar çalışmalarında kalite standartlarına uygun bir hizmet sunmaktadır. İleri teknoloji, kaliteli hizmet , hızlı ve güvenilir sonuç alma, laboratuvarımızın ana hedeflerindendir.

Özel Odak Hastanesi laboratuvar çalışmalarında kaliteyi esas alarak, testlerin en kısa zamanda, doğru ve güvenilir yöntemlerle hastalarına sunmayı temel prensip haline getirmiştir. Üyesi olduğumuz uluslararası kalite kontrol programları ile standartlarımızı en yüksek düzeyde tutmayı amaçlamaktayız.

Laboratuvarımız 7 gün 24 saat ileri teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlar ile hastalarımıza hizmet vermektedir. Laboratuvarımızın iç ve dış kalite kontrol çalışmalarını, uluslararası kabul görmüş BİO-RAD ve EQAS kalite kontrol programları ile düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Laboratuvarımız Biyokimya ve Mikrobiyoloji birimlerinden oluşmaktadır.

Kan ve idrar tetkikleri tam otomatik ve ileri teknolojiye sahip cihazlarla, biyokimya uzman doktoru denetiminde yapılmaktadır.

Mikrobiyoloji laboratuvarımızda, tüm bakteriyoloji tetkikleri, parazitoloji tetkikleri ve viral tetkikler mikrobiyoloji uzman doktoru denetiminde yapılmaktadır.

Bölüm Resimleri